18:5500
SON DAKİKA ZONGULDAK HABERLERİ

Son Dakika Zonguldak Haberleri

  Yasa ve Yönetmeliklere Uymayan Taksilere Cezai İşlem Uygulanacak

  Zonguldak Ereğli Belediyesi, Taksiciler Derneği Başkanlığına gönderdiği yazı ile taksi durakları ve ticari taksi çalıştırılmasına ait yönetmeliğin ilgili maddelerinin uygulanmasını istedi. (Bugün 14:25)

   

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  AK Parti Alaplı İlçe Başkanlığı üyeleri, Başbakan ve cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın kampanya bağış hesabına para havale etti. (Bugün 14:15)

   

  Cinayet Zanlısının Silahlı Tehdit İddiası

  Cinayet Zanlısının Silahlı Tehdit İddiası

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Çaylıoğlu beldesinde 25 Nisan'da meydana gelen cinayetin zanlısı Y.Ö.'nün kısa süre önce tahliye olduğu ve dün akşam teravih namazında elinde tüfekle köy muhtarı Erol Özsoy'u aradığı ve öldüreceği yönünde tehdit ettiği iddia edildi. (Bugün 14:13)

   

  Gurbetçi Vatandaşlarda Seçim Hazırlığı

  Gurbetçi Vatandaşlarda Seçim Hazırlığı

  Türkiye'deki bir seçimde ilk kez oy kullanacak olan Almanya'daki vatandaşlar, seçmen kütüklerini güncelleyip randevularını alarak seçime hazırlanırken, sivil toplum kuruluşları da yaptıkları çalışmalarla seçime katılımı artırmayı amaçlıyor. (Bugün 13:54)

   

  Tasman Evsiz Bıraktı

  Tasman Evsiz Bıraktı

  Zonguldak'ın Kozlu ve Kilimli ilçelerinde maden faaliyetleri nedeniyle bazı evlerin tabanlarında çökme, duvarlarında çatlaklar oluştu. (Bugün 13:14)

   

  Ereğli'de Ticari Taksicilere 'Taksimetre' Uyarısı

  Ereğli'de Ticari Taksicilere "Taksimetre" Uyarısı

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesi belediyesi ticari taksileri denetleyerek yasa ve yönetmeliklere uygun şekilde çalışmalarını istedi. (Bugün 13:08)

   

  Zonguldak'taki Sağanak

  Zonguldak'taki Sağanak

  Etkili olan sağanak nedeniyle ev ve iş yerlerini su basan Kozlu'da hasar tespit çalışmaları sürüyor. (Bugün 12:55)

   

  Tasman Evlerinden Etti

  Tasman Evlerinden Etti

  Zonguldak'ın Kozlu ve Kilimli ilçelerinde maden faaliyetleri nedeniyle bazı evlerin tabanlarında çökme, duvarlarında çatlaklar oluştu. (Bugün 12:37)

   

  İl İl Bayram Namazı Saatleri

  İl İl Bayram Namazı Saatleri

  Diyanet verilerine göre bayram namazı Ankara'da 06.25, İstanbul'da 06.40, İzmir'de 06.52, Çanakkale'de 06.53, Iğdır'da ise 05.40'ta kılınacak. (Bugün 11:43)

   

  İşçilerini Doğal Sebze-meyveyle Besliyor

  Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde Avrupa ve Ortadoğu'daki 28 ülkeye ihracat yapan fabrikanın sahibi, bir dönümlük alanda kurduğu seralarda ürettiği sebzeleri işçilere dağıtıyor Yaklaşık 150 işçi, zaman zaman öğle yemeklerinde patronlarının fabrika sahasında yetiştirdiği sebzeleri tüketiyor. (Bugün 11:35)

   

  Tegv Midilli At Çiftliğini Ziyaret Etti

  Tegv Midilli At Çiftliğini Ziyaret Etti

  Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde,TEGV Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi Kozlu Midilli at çiftliğinde eğlenceli saatler geçirdi. (Bugün 11:13)

   

  Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemleri Yarın Başlıyor

  Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemleri Yarın Başlıyor

  Cumhurbaşkanı seçimine ilişkin yurtdışında yaşayan ancak Türkiye'de bulunan vatandaşların gümrük kapılarında oy verme işlemleri yarın başlıyor. (Bugün 10:33)

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yurtta Hava Durumu

  Marmara'nın kuzeydoğusu, Düzce, Zonguldak, Bartın, Hatay'ın kıyı kesimleri ile Adana ve Osmaniye'nin yüksek kesimlerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. (Bugün 09:51)

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 18:55:50. #.234#