10:2600
SON DAKİKA KONYA HABERLERİ

Son Dakika Konya Haberleri

   

  Hz. Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü

  Başbakan Davutoğlu: (1) "Bugün aslında tarihi idrak çerçevesinde, hem ülkemizin hem çevre bölgelerimizin hem insanlığın ihtiyaç hissettiği, muhtaç olduğu medeniyet aşısı, işte Mesnevi’nin içinde gizli olan o aşk, o varlık bilinci, o muhabbet ve o engin deryadır" "17 Aralık 2013'te, tam da biz Sayın Cumhurbaşkanımızla. (Dün 19:33)

   

  Davutoğlu: Bizim İçin 17 Aralık Şeb-i Arus'tur

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bizim için 17 Aralık, sadece Şeb-i Arus'tur, sadece vuslattır ve sadece Şeb-i Arus, sadece vuslat olarak kalacaktır. (Dün 19:29)

   

  Kılıçdaroğlu'nun Cevap Vermediği Soru!

  Kılıçdaroğlu'nun Cevap Vermediği Soru!

  Şeb-i Arus için Konya'da bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, gazetecilerin 17 Aralık yolsuzluk operasyonu ile ilgili sorularına "Burada siyaset yok arkadaşlar." dedi. (Dün 19:07)

   

  İran Cumhurbaşkanı Ruhani, Çavuşoğlu'nu Kabul Etti

  Ruhani: "Tahran Ankara işbirliği bölgede istikrar ve emniyet sağlanması için zaruridir" (Dün 18:09)

   

  Elazığ'da Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Programı

  Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği Korosu, Mevlana'nın vuslata erişinin 741. yıl dönümü dolayısıyla anma programı düzenleyecek. (Dün 18:03)

   

  Borsada Günlük İşlemler

  Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (Dün 18:00)

   

  Beyoğlu'nda Vuslat Gecesi

  Kültür ve Turizm Bakanlığı, Beyoğlu Belediyesi, Uluslararası Mevlana Vakfı ve Kültür Kenti Vakfı'nın ortaklaşa düzenlediği "Hz. Mevlana'nın 741. Vuslat Yıldönümü "Şeb-i Arus" Galata Mevlevihanesi'nde törenle anıldı. (Dün 17:58)

   

  Bik Genel Müdürü Atalay, Karaman'da Açıklaması

  "Biz şube açtığımız illerin dışında diğer illerin tamamına da temsilcilik açmayı planlıyoruz" "Daha iyi bir ürün sunabilmek için de daha iyi bir matbaa, daha güzel bir kağıt, daha iyi sayfa çizebilen operatörler, sekreterler, daha iyi manşet haber verebilecek muhabirlerle el ele kol kola çalışmak. (Dün 17:50)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya'da

  Erdoğan, Çad Başbakanı Deubet'i kabul etti. (Dün 17:50)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 10:26:07. #.234#