07:2100
SON DAKİKA ADANA HABERLERİ

Son Dakika Adana Haberleri

   

  Hırsızlık Zanlısı Tutuklandı

  Hırsızlık Zanlısı Tutuklandı

  Nevşehir merkez Esentepe Mahallesi'nde bulunan bir eve girerek çelik kasa içerisinde saklanan ziynet eşyaları ile ruhsatlı 2 adet tabancayı çaldıkları iddia edilen 2 kişi Adana’da yakalandı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Mehmetçik Her An Afrika'ya Gidebilir

  Mehmetçik Her An Afrika'ya Gidebilir

  TBMM Genel Kurulu'nda dün bir hükümet tezkeresi oylandı ve kabul edildi. Tezkere ile Mehmetçiğin Orta Afrika Cumhuriyeti ve Mali'ye gitmesinin önü açıldı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  ABD Adana Başkonsolosu Espinoza, Üniversite Öğrencileriyle Buluştu

  ABD’nin Adana Başkonsolosu John L. Espinoza, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (BTÜ) Dış İlişkiler Birimi’nin gerçekleştirdiği “Türk-Amerikan İlişkileri” konulu seminerde öğrencilerle bir araya geldi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  İzmir'de Derbi Heyecanı

  İzmir'de Derbi Heyecanı

  PTT 1. Ligde üst sıraları hedefleyen iki İzmir ekibinden Karşıyaka ile Bucaspor, yarın derbi mücadelesinde kozlarını paylaşacak. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Sahte Kimlikle Evlenen Damada 5 Yıl Hapis

  Sahte Kimlikle Evlenen Damada 5 Yıl Hapis

  Adana'da sahte kimlikle, eczacı kalfası H.T. ile düğün yapıp, resmi nikahla evlendiği ortaya çıkan Ahmet Çiftçi, 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Yüreğir Gençlik Merkezi Türk Halk Müziği Korosu Konya'ya Gitti

  Yüreğir Gençlik Merkezi Türk Halk Müziği Korosu, gençlik merkezleri arasında yapılan Türk Halk Müziği Yarışmasının yarı finaline katılmak için Konya'ya gitti. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 07:21:39. #.234#