02:2200
SON DAKİKA ADANA HABERLERİ

Son Dakika Adana Haberleri

   

  Çukurova'ya Öğrenci Evi

  Çukurova'ya Öğrenci Evi

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in seçimlerden önce vaat ettiği Öğrenci Evi projesine start verildi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Adeo'dan Anlamlı Hizmet

  Adeo'dan Anlamlı Hizmet

  Adana Eczacı Odası (ADEO) tarafından Adana İl Sağlık Müdürlüğü ile koordineli olarak yürütülen ve Akılcı İlaç Kullanımına yönelik halkı bilgilendiren görsel mesajlar ile günlük nöbetçi eczanelerin harita bilgileri ile birlikte verileceği ekranların ilki Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde uygulamaya açıldı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Rusya'nın AB'den Gıda İthalatını Yasaklaması

  ATO Meclis Başkanı Kulak: "Rusya pazarı, gerek Türkiye gerekse Çukurova'nın ekonomik göstergelerinin yükseltilmesi için büyük bir fırsat" (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Saffet Sancaklı Karaisalı'da Şampiyon Takıma Kupa Verdi

  Saffet Sancaklı Karaisalı'da Şampiyon Takıma Kupa Verdi

  Milli takımın eski futbolcularından Saffet Sancaklı, Karaisalı’ya gelerek Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ile birlikte Mahallelerarası Futbol Şampiyonasının final karşılaşmasını izledi ve final maçı sonunda şampiyon takımın kupasını verdi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Psikolojik Şikayeti Onlan 3 Kişiden 1'i Doktora Gidiyor

  Psikolojik Şikayeti Onlan 3 Kişiden 1'i Doktora Gidiyor

  Aile ve evlilik terapisti Dr. Obengül Ejder, Türkiye'de psikolojik şikayetler yaşayan kişilerin sayısının, doktora başvuranların 3 katı olduğunu savundu. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  İş Adamlarının Gözü Rusya Pazarında

  İş Adamlarının Gözü Rusya Pazarında

  Adana Ticaret Odası (ATO) Ağustos ayı meclis toplantısında ihracatın artırılması için Rusya’nın; AB, ABD ve Kanada ürünlerine boykot kararı almasının iyi değerlendirilmesi gerektiği belirtildi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Ksü, 'Morbid Obez' Hastalarına Umut Oldu

  Ksü, "Morbid Obez" Hastalarına Umut Oldu

  KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesine başvuran hastalar, "tüp mide ve mideye baypas" ameliyatlarıyla sağlıklarına kavuşuyor KSÜ Cerrahi Tıp Bilimleri ve Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Bülbüloğlu: "Hastalarımıza mideye kelepçe yerine tüp mide ve mideye baypas ameliyatları yöntemini kullandık" (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Yurtta Hava Durumu - İSTANBUL HAVA DURUMU (01.09.2014)

  Yurtta Hava Durumu - İSTANBUL HAVA DURUMU (01.09.2014)

  Yurtta hava durumu - İstanbul'da hava durumu, meteroloji genel müdürlüğü tahmin raporları İstanbul için bugün hava durumu nasıl olacak diyor? İstanbul için 7 günlük hava durumu için tıklayın. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey ve iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Göller Yöresi, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar, Bolu, Trabzon, Rize, Artvin, Kars, Ardahan ve Iğdır çevreleri ile Denizli’nin doğu, Konya’nın batı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Murat Göğebakan'ın Annesi: Oğlum Hasta Yatağında Aldatıldı

  Murat Göğebakan'ın Annesi: Oğlum Hasta Yatağında Aldatıldı

  Murat Göğebakan'ın annesi, oğlunun hasta yatağında aldatıldığını, borçlarını zor ödediğini, bu üzüntüler sebebiyle hastalığı yenemediğini söyledi. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 02:22:03. #.234#