01:4400
SON DAKİKA ADANA HABERLERİ

Son Dakika Adana Haberleri

   

  Geleceğin Matematik Dahileri Ödüllerini Aldı

  Geleceğin Matematik Dahileri Ödüllerini Aldı

  Adana Burç Okulları tarafından düzenlenen '4X4 Matematik Yarışması'nda dereceye giren öğreneciler ödüllerini düzenlenen tören ile aldı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Aile Hekimlerine Nöbet Konulmasına Tepki

  Aile Hekimlerine Nöbet Konulmasına Tepki

  Adana Tabip Odası Aile Hekimliği Komisyonu, aile sağlığı merkezlerinde çalışan bütün aile hekimi, ebe ve hemşirelere cumartesi gününe nöbet konulmasına tepki gösterdi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaretler

  Hatay Valisi Topaca'ya Ziyaretler

  Vali Ercan Topaca, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları ile bazı kurum müdürlerini makamında kabul etti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Adana Devlet Tiyatrosu, Yarınlara Geç Kalmadan Oyununu Sahneleyecek

  Adana Devlet Tiyatrosu, Yarınlara Geç Kalmadan Oyununu Sahneleyecek

  Adana Devlet Tiyatrosu, sosyal sorumluluk projesi kapsamında yazılan Yarınlara Geç Kalmadan oyununu 28 Ekim 1 Kasım'da sahneleyecek. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Yaşadıkları Villada Bıçaklanarak Öldürülmüş Halde Bulunan Çiftin Cenazesi Toprağa Verildi

  Avukat ve eşinin öldürülmesi- Adana'da yaşadıkları villada bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan çiftin cenazesi toprağa verildi- Olaya ilişkin gözaltına alınan çiftin oğlu adliyeye sevk edildiADANA (AA) - Yaşadıkları villada bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan avukat ve eşinin cenazesi defnedildi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Aile Hekimi, Ebe ve Hemşirelere Nöbet Konmasına Tepki

  Aile Hekimi, Ebe ve Hemşirelere Nöbet Konmasına Tepki

  Adana Tabip Odası Aile Hekimliği Komisyonu, Adana Aile Hekimlikleri Derneği, SES, Türk Sağlık-Sen Adana Şube, Genel Sağlık İş Sendikası Adana İl Temsilciliği ile Dev-Sağlık İş Adana Şubesi yönetici ve üyeleri Adana Halk Sağlığı Müdürlüğünün yayınladığı bir yazı ile Aile Sağlığı Merkezinde çalışan bütün Aile Hekimi, Ebe ve Hemşirelere 25 Ekim 2014 Cumartesi günü nöbet koymasına tepki gösterdi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  PTT Başmüdürlüğü'nden Vali Büyük'e Ziyaret

  PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu, PTT’nin 174. kuruluş yılı kapmasında beraberinde bir grup kurum çalışanı ile birlikte Adana Valisi Mustafa Büyük’ü ziyaret etti. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Marka Kuruluşlar İstihdam Fuarında

  Marka Kuruluşlar İstihdam Fuarında

  Adana’da bu yıl üçüncüsü düzenlenen İstihdam ve İnsan Kaynakları Etkinliği’nde, iş sahibi olmak isteyen yüzlerce kişi, işverenlerin stantlarında buluştu. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Yalancı Aranıyor' Seyirciyle Buluştu

  Yalancı Aranıyor" Seyirciyle Buluştu

  Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu sezonu “Yalancı Aranıyor” adlı komedi ile açtı. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Avukat ve Eşinin Öldürülmesi

  Adana'da yaşadıkları villada bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan çiftin cenazesi toprağa verildi Olaya ilişkin gözaltına alınan çiftin oğlu adliyeye sevk edildi. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 01:44:33. #.234#